ШМО вчителів суспільно-гуманітарного напрямку
План роботи ШМО вчителів суспільно-гуманітарного напряму КЗ"Великопроходівський ліцей" на 2023/2024 навчальний рік
Науково-методичний вектор КЗ “Великопроходівський ліцей”
“Створення інноваційного освітнього середовища та формування ключових компетентностей в умовах становлення Нової української школи з метою підвищення якості освітнього процесу”
Проблемне питання шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного напряму
«ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ І НАВИЧОК УЧНІВ НА УРОКАХ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНОГО ЦИКЛУ»
Голова ШМО вчителів суспільно-гуманітарного напряму: Головіна Любов Павлівна
Секретар:Медвідь Ольга Олександрівна
Шкільне методичне об’єднання ставить такі основні завдання на 2023/2024 навчальний рік:
1. Забезпечення зростання якісної підготовки здобувачів освіти, досягнення ними обов'язкового рівня з найважливіших пріоритетних умінь відповідно до державних вимог.
2. Спрямувати роботу на забезпечення високого рівня викладання української мови та літератури, історії, іноземних мов, зарубіжної літератури, формування в учнів ключових компетентностей і практичних умінь і навичок.
3. Підвищення професійної компетентності педагогів щодо запровадження інноваційних і сучасних інформаційних технологій та методик навчання на уроках.
4.Формувати інформаційну культуру та компетентності вчителів суспільно-гуманітарного циклу
5. Навчати школярів користуватися всіма багатствами мовних засобів,формувати у школярів уміння і навички зв’язного усного і писемного мовлення.
6. Забезпечувати засвоєння учнями орфографічних та граматичних норм української літературної мови.
7. Формувати критичне мислення на уроках предметів суспільно-гуманітарного циклу.
8. Удосконалювати форми і методи роботи на уроках української мови та літератури, історії, правознавства, зарубіжної літератури, творчо підходити до кожного уроку, впроваджуючи в практику досягнення педагогічної науки.
9. Систематично знайомитися та впроваджувати в практику сучасні освітні технології та інновації.
10. Активізувати позакласну роботу з навчальних предметів, розвиваючи при цьому творчі здібності учнів.
11. Проводити індивідуальну роботу з обдарованими учнями і з невстигаючими учнями.
12. Використовуючи різні засоби, форми і методи навчання, виховувати в учнів любов до рідної мови, повагу до історії, культури і традицій свого народу,інших народів світу.
Онлайн - засідання методичного об'єднання вчителів суспільно – гуманітарного напряму на тему «Використання електронних платформ та сервісів для дистанційного навчання».
5 січня відбулось онлайн - засідання методичного об'єднання вчителів суспільно – гуманітарного напряму на тему «Використання електронних платформ та сервісів для дистанційного навчання». В першу чергу вчителі обговорили результати проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів з навчальних предметів у І семестрі 2023/2024 н.р. наголосили на важливості підвищення мотивації учнів брати участь у подібних заходах, більше уваги приділяти роботі з обдарованими дітьми. Обговорили та затвердили календарно-тематичне планування на ІІ семестр 2023/2024 навчального року. Головіна Л.П. обговорила з вчителями сучасні інтернет-ресурси та проаналізувала потребу їхнього використання в сучасному навчальному процесі для оптимізації й урізноманітнення форм і методів викладання предметів, активізації пізнавальної діяльності школярів. Звернули увагу на те, які можливості отримує педагог-предметник, використовуючи ті чи інші інтернет-ресурси в своїй практиці. П'ятигорська -Соколова Л.О. провела практикум на тему «Читати корисно, модно, престижно!», де розповіла про розвиток читацьких компетентностей на уроках української та зарубіжної літератури у 5-6 класах НУШ». Було наголошено на необхідності постійно розвивати читацькі навички у школярів та прищеплювати любов до читання як до актуальної проблеми сьогодення.
02:45 05.01.2024