A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області
КЗ «Великопроходівський ліцей»

Наші свята

Дата: від до Скинути

18 червня в дошкiльному пiдроздiлi КЗ "Великопроходiвський лiцей" вiдбулося урочисте свято - випуску дiтей старшої групи до школи.

18 червня в дошкiльному пiдроздiлi КЗ "Великопроходiвський лiцей" вiдбулося урочисте свято - випуску дiтей старшої групи до школи. На свято з подарунками та поздоровленнями випускникiв завітали почеснi гості: староста Проходiвського старостинського округу, Анна Быченко, голова фермерського господаства "Вiдродження", Максим Биченко. Ця подiя завжди була визначною для усiх учасникiв освiтнього процесу: батькiв, вихованцiв та працiвникiв. Цього року залишили ланку дошкiльної освiти 14 випускникiв. Хвилюючим був цей день не лише для дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки.Під час свята маленькі випускники показали присутнім віртуозне виконання пісень, віршів, танців та пообіцяли ніколи не забувати своїх вихователів та друзів. Хвилюючим був виступ батькiв зі своїми дiтьми. Багато теплих слів було сказано в цей день на адресу випускників та їхніх батьків, адміністрації та усіх працівників закладу, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо щирих, розумних, а найголовніше ­­ здорових дітей, дітей зі своїми мріями й уподобаннями.Швидко й непомітно минають свята, а попереду у випускників та їхніх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші випускники, а батькам – терпіння та гарного навчання в школі.

16:00 18.06.2021

Музично-фольклорне дiйство "Нiч перед Рiздвом"

"Останній день перед Різдвом минув. Зимова, ясна ніч настала. Глянули зірки. Місяць велично виплив на небо посвітити добрим людям та всьому світові, щоб усім було весело колядувати......." З таких слiв розпочалося музично-фольклорне дiйство "Нiч перед Рiздвом", яке показали вихованцi дошкiльного пiдроздiлу напередоднi свята Рiздва. Дiти колядували, славили господарів, бажали здоров’я та добра, а дорослі підготували малятам подарунки.

15:25 06.01.2021

Робочий тиждень у дошкiльному пiдродiлi КЗ "Великопроходiвський лiцей" розпочався 13 ciчня 2020 року святкуванням "Василя та Маланки".

Робочий тиждень у дошкiльному пiдродiлi КЗ "Великопроходiвський лiцей" розпочався 13 ciчня 2020 року святкуванням "Василя та Маланки". Під час святково-театралізованого дійства діти розповідали щедрівки, вірші, співали пісні, грали в ігри. Учасники дійства- Маланка, Коза, Дід, Баба. Щедрувальники- щедрували, засівальники-засівали. Щедрувальники завітали до господині під музичну композицію "Добрий вечір тобі , пане Господарю". Святкового настрою додали щедрівки та колядки.

08:22 14.01.2020

19 грудня 2019 року в дошкільному підрозділі КЗ "Великопроходівський ліцей" пройшли святкові ранки присвячені Дню Святого Миколая.

Миколай Святий — добродій, З подарунками спішить, Хай вам дасть життя щедроти, Від негоди захистить. Щоби був достаток в хаті, Та здоров’я у дітей, Щоб сім’я була багата, Та пошана від людей!

08:48 21.12.2019

День Збройних сил України

З метою сприяння згуртованості дитячого колективу, розвитку кмітливості і спритності та виховання патріотичних почуттів до рідної землі, дружби в дошкiльному пiдроздiлi КЗ "Великопроходiвський лiцей" до дня Збройних сил України були проведені тематичні заняття, бесіди, спортивнi змагання. Дiти виготовяли привiтальнi листiвки.

10:08 09.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень