A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний заклад «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області
КЗ «Великопроходівський ліцей»

Матеріально-технічне забезпечення закладу

     До послуг учнів закладу освіти 15 навчальних кабінетів, два з яких з мультимедійним устаткуванням, два оснащені проекторами з екранами. Всі чотири кабінети початкової ланки мають телевізори, у трьох кабінетах встановлено ноутбуки та багатофункціональні пристрої (кольоровий принтер-копір-сканер). В кожному навчальному кабінеті замінено класні дошки. Замінено столи та стільці в кабінетах початкової ланки, в кабінеті фізики, математики, української мови, англійської мови, географії, російської мови та літератури. Встановлено вертикальні жалюзі в трьох кабінетах початкової ланки, а також у кабінеті фізики, російської мови та літератури, географії, кабінеті групи подовженого дня. Виконано сучасний  ремонт в трьох кабінетах початкової ланки а також в кабінетах фізики, російської мови та літератури, географії, кабінеті групи подовженого дня. Кабінети поповнено комплектами  наочностей та дидактичного матеріалу, стендами,  навчальними моделями,  наборами мікропрепаратів. У закладі освіти функціонує 8 точок Інтернету.

            Заняття з фізичної культури проводяться у сучасній спортивній залі, площа якої понад 300 м2 . Для захисту вікон у спортивній залі придбано 283 м2 сітки. Заняття в теплу пору року проходять на шкільному стадіоні.

            Культурні заходи та збори проходять у  актовій залі, яка була капітально відремонтована та по сучасному оснащена у 2018 році.

              У 2019 році було відремонтовано обідню залу шкільної їдальні, яка обладнана на 60 місць. Для потреб харчоблоку придбано новий холодильник «Норд», морозильна скриня, нова електром’ясорубка, набір каструль та посуду.

               В ліцеї працює бібліотека, книжковий фонд якої налічує 9723 книг.

          У 2019-2020 навчальному році у газовій котельні закладу освіти було замінено один газовий котел, лічильник газу та встановлено обладнання модемного зв’язку.

              До послуг вихованців дошкільного підрозділу дві групи – молодшого та старшого віку, кожна з яких налічує по 20 дітей. Приміщення груп затишне та оснащено сучасними меблями, технікой, необхідними наочними та дидактичними матеріалами, іграшками. Заняття фізичною культурой проводяться у відремонтованій малій спортивній залі. Для прогулянок дітей дошкільного підрозділу є великий дитячий майданчик, обладнаний гойдалками, альтанками, каруселями, гірками та пісочницями.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень