A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний заклад «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області
КЗ «Великопроходівський ліцей»

Про ліцей

Інформація
про Комунальний заклад "Великопроходівський ліцей"
Дергачівської міської ради Харківської області
станом на 04.01.2021
Рік заснування 1969
Директор Кашкарова Ірина Олександрівна
Контингент учнів

У КЗ "Великопроходівський ліцей" навчається - 128 учнів та вихованців з них: у дошкільному підрозділі - 40 вихованців
(2 різновікові групи); у школі - 88 учнів, з них: учнів 1-4 класів – 45 чол., 5-9 класів – 38,
10 клас – 5
учнів  

Випускників
9 класу - 6 учнів

Мова навчання Українська мова
Профільне навчання Освітній процес здійснюється за універсальним профілем.
Педагогічний колектив

Освітній процес здійснює 19 педагогів, з них: сумісники - 1, мають вищу освіту – 14,
середню спеціальну – 1;

вищу категорію – 5

з них мають педагогічне звання: учитель - методист - 2, старший учитель - 2

базову вищу - 3
І категорію – 4,
ІІ категорію – 1,

спеціаліст - 9

Забезпечення харчуванням Гарячим харчуванням забезпечено на 100%: вихованців дошкільного відділення (40 вихованців); учнів початкових класів (45 учнів); учнів 5-10 класів - 14 учнів.
Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над науково-методичним вектором «Створення оптимальних умов для підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників КЗ «Великопроходівський  ліцей» у контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи».
Педагогічний колектив працює над виховною темою «Формування учнівського колективу через виховання обов’язку, відповідальності, етичних норм поведінки і спілкування».

Гурткова робота В КЗ "Великопроходівський ліцей" працюють гуртки: спортивний від районного ДЮСШ «Волейбол», керівник Медяник Оксана Григорівна; гурток військово-патріотичного та спортивного напряму, керівник Шило Дмитро Олександрович та гурток образотворчого мистецтва "Берегиня", керівник Ахметова Вікторія Миколаївна.
Підвіз учнів та вчителів До КЗ "Великопроходівський ліцей" підвозяться шкільним автобусом 27 учнів та 13 вихованців дошкільного підрозділу і 1 учитель із села Малі Проходи, Великі Проходи та с. Алісівка.
Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів закладу освіти 16 навчальних кабінетів, два з яких з мультимедійним устаткуванням, два оснащені проекторами з екранами. Всі чотири кабінети початкової ланки мають телевізори, у трьох кабінетах встановлено ноутбуки та багатофункціональні пристрої (кольоровий принтер-копір-сканер). В кожному навчальному кабінеті замінено класні дошки. Замінено столи та стільці в кабінетах початкової ланки, в кабінеті фізики, математики, української мови, англійської мови, географії, російської мови та літератури. Встановлено вертикальні жалюзі в трьох кабінетах початкової ланки, а також у кабінеті фізики, російської мови та літератури, географії, кабінеті групи подовженого дня. Виконано сучасний  ремонт в трьох кабінетах початкової ланки а також в кабінетах фізики, російської мови та літератури, географії, кабінеті групи подовженого дня. Кабінети поповнено комплектами  наочностей та дидактичного матеріалу, стендами,  навчальними моделями,  наборами мікропрепаратів. У закладі освіти функціонує 8 точок Інтернету.

Заняття з фізичної культури проводяться у сучасній спортивній залі, площа якої понад 300 м2 . Для захисту вікон у спортивній залі придбано 283 м2 сітки. Заняття в теплу пору року проходять на шкільному стадіоні.

Культурні заходи та збори проходять у  актовій залі, яка була капітально відремонтована та по сучасному оснащена у 2018 році.

У 2019 році було відремонтовано обідню залу шкільної їдальні, яка обладнана на 60 місць. Для потреб харчоблоку придбано новий холодильник «Норд», морозильна скриня, нова електром’ясорубка, набір каструль та посуду.

В ліцеї працює бібліотека, книжковий фонд якої налічує 9723 книг.

У 2019-2020 навчальному році у газовій котельні закладу освіти було замінено один газовий котел, лічильник газу та встановлено обладнання модемного зв’язку.

До послуг вихованців дошкільного підрозділу дві групи – молодшого та старшого віку, кожна з яких налічує по 20 дітей.. Приміщення груп затишне та оснащено сучасними меблями, технікой, необхідними наочними та дидактичними матеріалами, іграшками. Заняття фізичною культурой проводяться у відремонтованій малій спортивній залі.  Для прогулянок дітей дошкільного підрозділу є великий дитячий майданчик, обладнаний гойдалками, альтанками, каруселями, гірками та пісочницями.

Досягнення вихованців Учні закладу освіти є активними учасниками та переможцями районних олімпіад, конкурсів,фестивалів, спортивних змагань.
Проблеми закладу

Станом на 04.01.2021 року
КЗ "Великопроходівський ліцей" потребує вирішення наступних проблем:
1. Оновлення комп’ютерного класу;
2. Забезпечення житлом учителів.

3. Потребує капітального ремонту покрівля будівлі закладу освіти.

4. Необхідно провести ремонт службового санвузла.

5. Потребує заміни плитка на підлозі коридору на 2 поверсі (праве крило).

6. Заміна лінолеуму на 2 поверсі коридору (ліве крило) та в кабінетах фізики, математики, хімії, інформатики.

7. Потребують ремонту пандус та сходинки до спортивної зали.

Інформація про заклад станом на 01.09.2020

Інформація про заклад станом на 01.08.2020

Інформація про заклад станом на 01.06.2020

Інформація про заклад станом на 04.05.2020

Інформація про заклад станом на 01.04.2020

Інформація про заклад станом на 02.09.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень