A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальний заклад «Великопроходівський ліцей» Дергачівської міської ради Харківської області
КЗ «Великопроходівський ліцей»

Новини

Дата: від до Скинути

#WhiteCard #Міжнародний_день_спорту Учасники освітнього процесу КЗ «Великопроходівський ліцей» долучилися до акції з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру.

Спорт об’єднує людей, зміцнює здоров’я, характер, розумові здібності, розвиває в людях такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища і приносить масу позитивних емоцій.

15:43 13.04.2021

#Всесвітній_день_авіації_і_космонавтики

12 квітня відзначають Всесвітній день авіації і космонавтики та Міжнародний день польоту людини в космос. В Україні – День працівників ракетно-космічної галузі України.

14:36 12.04.2021

#За_чисте_довкілля_

Сьогодні колектив КЗ "Великопроходівський ліцей", дотримуючись карантинних обмежень, продовжив роботу щодо санітарного очищення та впорядкування території ліцею. Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» в дії. Дякуємо усім, хто долучився!!!

15:17 10.04.2021

#За_чисте_довкілля #КЗ_Великопроходівський_ліцей

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, колектив КЗ "Великопроходівський ліцей", дотримуючись карантинних обмежень, 29 березня долучився до Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля". Запрошуємо всіх долучатися до корисної і важливої акції! Зробимо наше довкілля чистим та охайним разом!!!

15:25 29.03.2021

29 березня в закладі освіти відбулось засідання атестаційної комісії І рівня.

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія. Рішенням атестаційної комісії І рівня 1 педагогу присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії", 2 вихователям дошкільного підрозділу присвоєно кваліфікаційні категорії "спеціаліст 2 категорії", 1 вихователю - "11 тарифний розряд". Дякуємо педагогічним працівникам за їх плідну працю, бажаємо, щоб атестація для них була стимулом подальшого безперервного вдосконалення професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

13:20 29.03.2021

25 березня у КЗ "Великопроходівський ліцей" відбулось засідання педагогічної ради

25 березня у КЗ "Великопроходівський ліцей" відбулось засідання педагогічної ради, під час якого вихователі дошкільного підрозділу та вчителі ознайомили присутніх із результатами роботи над обраними науково-методичними темами (Іванова Ю.О.: "Патріотичне виховання дітей дошкільного віку"; Коротецька О.О.: "Формування логіко-математичної компетентності у дітей дошкільного віку"; Чинкова Н.О.: "Впровадження пошуково-дослідницької діяльності з дітьми дошкільного віку"; Надолішна І.В.: "Формування математичної компетентності засобами інтерактивних технологій"). Педагогічні працівники презентували свої наробки, в яких використовували різноманітні форми роботи: відкриті заняття та уроки, майстер-класи, свята, виховні заходи, предметні тижні. Саме такі напрямки діяльності сприяють їх творчому і професійному зростанню, підвищенню рівня професійної компетентності та якості освітнього процесу.

14:29 25.03.2021

Про проведення онлайн-опитування

У рамках науоково-дослідної роботи за темою "Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України" та з метою оцінки наявної ситуації й маштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності персональних даних  на сайтах закладів освіти та їхніх сторінках у соціальних мережах, ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" в партнерстві з ГО "Центр кращого Інтернету" за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету "Counterpart International" проводить онлайн-опитування серед педагогічних працівників, представників адміністрації закладів загальної середньої освіти та батьків учнів чи осіб, які їх замінюють.

10:30 24.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень